PROHLÁŠENÍ O PRÍSTUPNOSTI NA WEB

Přesuňte kurzor na zkratku pro zobrazení podrobností.
Pracujeme na dodržování všech priorit WCAG definovaných v rámci WAI. Chceme pokračovat v zlepšování, abychom zajistili, že všechny stránky, které dodáváme, budou splňovat tyto pokyny a tato webová stránka je postavena na principu dostupnosti. Je navržena pro kompatibilitu se všemi běžně používanými prohlížeči, notebooky, tablety a smartphony.

Náš obsah

Tyto stránky jsou vytvoŕeny s kódem ‘Responsive Web Design’ pro snadné čtení a navigaci s minimálním rozměrem, posouváním nebo posouváním pro širokou škálu zařízení a orientací zobrazení. Kódování našich stránek bylo ověřeno softwarem W3C. Externí CSS se používají na našich webových stránkách a relativní velikosti písma na všech textech s výjimkou grafického textu. To umožňuje, aby váš prohlížeč jednoduše zvládl nebo zmenšil text. Tyto CSS byly také ověřeny softwarem W3C. Scénáře nebo obrazy nepředstavují kritické informace. Všechny obrázky mají alternativní text. Pokud se obrázek používá pro dekorativní účely, bude alternativní text označen jako takový. Žádná informace se neposkytuje výlučně pomocí barvy. Většina našich odkazů se otevře ve stejném okně a tam, kde odkaz otevře nové okno, tomu předchází malá ikona Otev?ít nové okno s textem shromažďovaným softwarem čtečky obrazovky.

Zpětná vazba

Pokud máte potíže s přístupem k nějakému prvku našeho webu nebo máte nějaké připomínky nebo připomínky, neváhejte a kontaktujte nás.

KONTAKTUJTE NÁS

Můžete nás kontaktovat prostřednictvím:
emailového formuláře
nebo přímo emailem na:
[email protected]

Na všechny dotazy se snažíme
odpovědět během 48 hodin.
POŠTOVNÍ ADRESA

Parmova Ulica 53
1000 Ljubljana
Slovenia
EU